Červenec 2014

Bleach - nečekané zvraty: Spoiler!!

31. července 2014 v 23:41 | Itami Dragneel |  Novinky a ostatní
Hned na začátek chci oznámit že počínaje 1.8. se budu podepisovat "Erell" a ne "Itami Dragneel"...
No ti jenž nečtou mangu Bleache a nemají zájem o spoilery tak to nečtěte.. :D Mluvím k těm jenž mangu čtou, hlavně anglicky :D A taky toto nevychází tak úplně z mojí hlavy, pomohl mi v tom Kenpachi.. :D (Jo myslím tím stránku na facebooku :D)
Jak už všichni víte, v poslední kapitole se odehrála ke konci zajímavá scéna. Nebo obrázek chcete-li. Objevil se Toshiro neboli Hitsugaya neboli kapitán 10. divize. No to není zas takový problém je jako co se objevil. Holahej je z něco zombík. Ano je to díky té quinciské.. ehm.. teda tomu quinciském hajzlovi (promiňte, ale kdo ubližuje mému Shirovi tak si jiný výraz nezalouží a vězte že to není ještě to pravé ořechové :D) co lidi respektive Shinigami mění na zombíky tím že na ně stříkne trochu své krve. Ano to se na 99,999999% stalo i Toshirovi.
Ale jestli jste si všimli v kapitole, mám tušení, 579 zmizela i Yachiru, pidi zlomyslná růžovovlasá holčička co doprovází Kenpachiho. Zbylo tam jen její oblečení (viz orázek), a později se tam objevil ten zombie cápek. A Toshiro se na scéně objevil v oblečení od Quincy (viz obrázek).
Čili jsem došla spolu s Kenpachim (stále mluvím o té stránce respektive o tom člověku co tu stránku vlastní) že později se tam Yachiru ukáže jakožto zombík. Kde by po tom zmizela..? Dává to smysl.. ¬o¬ No ne?
Tak to je konec ale mohu vám říci že ani jeden podle mě není mrtvej páč by Tite nezabil takové populární a oblíbené postavy ;) A zde již zmiňovaný obrázek:

BIGBANG - TONIGHT M/V

29. července 2014 v 21:37 | Itami Dragneel |  Music
Byť nejsem moc velká fanynka k-popu tak musím uznat že tato je opravdu hezká ^w^


Jean Kirschtein: Gay or European?

22. července 2014 v 22:55 | Itami Dragneel |  Anime videa a obrázky
Lol :D tak to mě dostalo :D

Free! Eternal Summer Ending

18. července 2014 v 23:38 | Itami Dragneel |  Music
Já nevím proč, ale mě se ta písnička extra líbí :3 No ok nejenom písnička :D
(Tady je o hodně lepší verze :D :3 Rin-samááááá! *w*)

Nová řada Kuroshitsuji - kdy se stalo? :D

10. července 2014 v 21:11 | Itami Dragneel |  Novinky a ostatní
Právě asi před 5 minutami jsem se dozvěděla že začne vycházt nová řada Kuroshitsuji..! :D No to bylo hezké že jsem se to dozvěděla ale kdy to má vycházet? No a překvápko zrovna před 21 minutami na mojí oblíbené ENG anime stránce (animerush.tv) vyšlo RAW první epizody.. :D No takže... Ještě jsem to neviděla ale už to stahuju :3 No a o čem to bude? Bude to v prostředí nějakého cirkusu.. Víc nevím.. :D No a jinak celý název zní "Kuroshitsuji: Book of Circus" :3 Tady máte obrázek:
*Už jen 1 minuta a mám to stažený :3*

Tyler Ward - "Some Kind Of Beautiful (feat. Lindsey Stirling)"

2. července 2014 v 20:29 | Itami Dragneel |  Music
Such of beautiful song :3 Nazdáárek ;)) Tak jak si užíváte prázky? :) Já sedím doma.. -..- No ale tady máte jednu hezkou písničku :